Na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi odbyło się spotkanie Girona vs Mallorca zakończone wynikiem 2-1

Girona vs Mallorca 2-1. W dniu 2023-05-04 17:30 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 33. Zmierzyły się Girona i Mallorca.

Pierwsza połowa meczu między Girona a Mallorca zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: B. Espinosa 45' 1-0 V. Muriqi 80' 1-1 V. Castellanos 84' 2-1 Iván Martín

Żółte kartki Girona: Bernardo Espinosa 14' Javier Hernández 76' Valentin Castellanos 78' Yan Couto 90'

Żółte kartki Mallorca:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martínez. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Girona zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Villarreal i Celta Vigo. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Valencia.

Oddani kibice z zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Bernardo Espinosa wielokrotnie zapewniają wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące potyczki między drużynami piłkarskimi okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania nudzą kibica. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole oraz asysty dodające smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga. Girona oraz Mallorca oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Estadi Municipal de Montilivi.